Farkımız

f4e3545e-f862-4e44-87e0-59b9772c24f7

Firmamız, müşterilerinin istediği kalite ve ölçülerde siparişleri alarak, müşteriye firesiz, net kilogram fabrikasına teslim hizmetini yıllardır eksiksiz sürdürmektedir. Galvanizli sac ve çeşitleri konusunda ülkemizin en yetkin firmalarından olan firmamız malzeme çeşitlerindeki ve üretim tekniklerindeki değişiklikleri sürekli izlemekte ve edindiği bilgi ve deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır.

Müşterilerinin alacağı malzeme kesinlikle sipariş verdiği malzemedir. Uluslararası kabul gören kalınlık, kalite ve dilme ölçü toleranslarında bile müşteriye danışılmakta, bazen bununla da yetinilmeyerek hazırlanan numune müşteri üretiminde denenerek sonuca varılmaktadır.

Sipariş verilmek istenen malzemenin müşterinin yapacağı üretimde karşılaşabileceği olası sorunlarla ilgili olarak bilgi, birikim ve deneyimlerimiz konusunda yardımcı olunarak sorunsuz üretim yapabileceği önerilerde bulunmak kalite anlayışımız gereğidir.

İki yıldan fazla süren çalışma sonucu oluşturduğumuz güçlü yazılım alt yapımızla; müşteri, sipariş, üretim ve kesilen mallarla ilgili bütün ayrıntılar veri tabanımızda tutulmakta, sonraki siparişlerde de bu bilgiler müşterilerle paylaşılmaktadır.